Przedwiośnie 2021

Wracamy do działań, z pełnym stosowaniem aktualnych obostrzeń i zaleceń. Ruch na świeżym powietrzu i „w pięknych okolicznościach przyrody” to bardzo ważny element wzmacniania naturalnej odporności Waszych organizmów a także budowania relacji międzyludzkich!
Centrala serdecznie zaprasza do udziału w Terenowych Grach LaserTag!

27 luty 2021

Tagger LaserTag może być Twój!

Świąteczna Spec – Oferta!!! Możesz mieć pod choinką własny Tagger do LaserTag

Jeśli kiedykolwiek grając z nami w LaserTag miałeś nieodpartą ochotę posiadać własny Tagger do gry, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dwa zupełnie nowe, „nie śmigane w boju”, rzec by można (oprócz strzałów testowych – oczywista sprawa!). Wbudowane w repliki odpowiednio G36 i M4. Oprogramowanie wgrane pozwala na przyłączenie się w dowolnym momencie do dowolnej naszej rozgrywki, w komplecie znajdziesz:

  • tagger w wybranym modelu ( do wyboru M4 lub G36 )
  • mikropilot sterujący – umożliwiającym korekty podstawowego oprogramowania ( do większych zmian należy połączyć tagger z komputerem )
  • komplet czujników – odbiorczych w formie opaski na głowę [sam tagger jest nadajnikiem]
  • ładowarkę umożliwiającą uzupełnienie energii w akumulatorach (w taggerze i Czujnikach na głowę zabudowane są modelarskie baterie Litowe)
  • pokrowcem umożliwiającym bezpieczny i dyskretny transport taggera na teren gry
  • Instrukcja obsługi z kompletem niezbędnych informacji gracza!
  • Pakiet VIP na Otwartych Grach LaserTag w 2021 dla właściciela!

Cena za każdy z dostępnych zestawów tagger i akcesoria = 2600pln

Tagger LaserTag może być Twój!
Każdy z tych Tagger`ów do LaserTag może być Twój!

Jeśli chciałbyś by, któryś z nich trafił do Ciebie lub do kogoś jako prezent (lub całkiem bez okazji) – zapraszam do kontaktu! W okolicach Poznania możliwe jest dostarczenie sprzętu!

Masz jakieś pytania? możesz skierować je mailem: sklep@alloutdoor.pl lub telefonicznie 725015101

Alloutdoor.pl -Sprawy bieżące czyli „Jesień 2020” a Covid19

Zakończyła się Operacja „Wakacje 2020”, nieprzewidywalna z uwagi na wiosenną eksplozję Covid19. Zgodnie z zapowiedziami służb epidemiologicznych, „na jesieni” pojawić się miała druga fala zarażeń tym wirusem. Zapowiedzi ziściły się (co zdumiewające?!), zaskakując te służby które wcześniej taki zwrot akcji zapowiadały… W tej chwili po miesięcznym prawie chaosie w zaleceniach , zakazach i nakazach wyłania się właśnie względnie spójny i w miarę długo obowiązujący zbiór zaleceń epidemiologicznych. Pozwala to przygotować odpowiednie procedury umożliwiające przygotowanie dla Was nowych koncepcji Terenowych Gier LaserTag, stoimy bowiem przy zdaniu że w tak trudnych i niepewnych czasach bardzo ważnym elementem zdrowia ( nie tylko fizycznego ) organizmu jest odpowiednia dawka ruchu na świeżym powietrzu.

Niebawem więcej informacji! I zaproszeń do wspólnego działania!

Dzień Dziecka 2020

Dzień Dziecka 2020

A oto i zapowiadany na „po rozmrożeniu” rozruch! Z racji czasu w jakim akcje będzie się odbywała operacja ma kryptonim Dzień Dziecka2020

Szczegóły techniczne:

Data akcji: 6 czerwca 2020

Lokalizacja : Robakowo – byłe zakłady lotnicze Focke Wulf  

Punkt Startu: Parking Leśny – Mapka (poniżej) parking po lewej stronie drogi patrząc od północy.

Akcję rozpoczynamy o 10.00 planowany koniec ok 14.00+ LT

Minimum uczestników 10 osób

Wpisowe 80pln / osoba  za każde 4 przyprowadzone osoby wchodzisz gratis do gry! (4+1free)

Program obejmuje #LaserTag`owe gry zespołowe i indywidualne w terenie lesistym (las mieszany) i częściowo zurbanizowanym. Grać będziemy kilka wariantów „dominacji nad terenem) ale także „polowań” drużynowych i indywidualnych!

Potwierdzenie rozgrywki – mailem lub smsem po zgłoszeniu 10 lub więcej osób

Operacja „Rozmrażanie”

W związku ze zmianami w dziedzinie „obostrzeń epidemiologicznych” wracamy do gry! W najbliższym czasie rozpoczynamy działania operacyjne o czym informować będą stosowne wpisy, zapowiadające konkretne akcje terenowe. Mając jednak na uwadze wskazówki m.in. Ministerstwa Zdrowia RP przygotowaliśmy się do działania w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko związane z przenoszeniem „wiadomego wirusa” w czasie prowadzonych przez nas działań w terenie.

Informacje w tej sprawie znajdziecie w poniższym filmie:

LaserTag SpecOdcinek – Bezpieczeństwo w czasach wirusa

LaserTag a „epidemia”

Od marca 2020 w związku z zaleceniami władz, załoga Alloutdoor.pl Terenowe Gry LaserTag wstrzymała działania operacyjne. Obecnie mając na uwadze nadciąganie mitycznego 3 etapu rozmrażania gospodarki RP, przygotowujemy wznowienie działań.

Alloutddor.pl  a "epidemia|"
Centrala przygotowuje instrukcje na czas „epidemii”

Szczegółowe instrukcje „na czas zagrożenia epidemią” są w trakcie testowania i wdrażania. Będziemy informować na bieżąco.

W międzyczasie powstaje seria filmów instruktażowych: „LaserTag w trudnych czasach” do oglądania których to filmów Centrala serdecznie zaprasza:

#zachowaćgotowość! #czekaćnainformacje

Do zobaczenia wkrótce w terenie!

LaserTag – Otwarte Strzelanie – 8 lutego 2020

Alloutdoor.pl Otwarte Strzelanie 8 luty 2020
Alloutdoor.pl Otwarte Strzelanie 8 luty 2020

Centrala zaprasza na działania operacyjno – taktyczne w najbliższą sobotę – 8 lutego 2020.

Gramy w terenie otwartym, na południe od Poznania ( dokładna lokalizacja podana zostanie zainteresowanym via SMS lub mailem.

Wpisowe 80pln od osoby , czas akcji od 10.00 do 14.00 z plusem jak zawsze!

Gra odbędzie się przy minimalnej ilości 10 osób zgłoszonych do gry nie później niż we czwartek 6 lutego do 21.00. Serdecznie zapraszamy!!!