Alloutdoor.pl -Sprawy bieżące czyli „Jesień 2020” a Covid19

Zakończyła się Operacja „Wakacje 2020”, nieprzewidywalna z uwagi na wiosenną eksplozję Covid19. Zgodnie z zapowiedziami służb epidemiologicznych, „na jesieni” pojawić się miała druga fala zarażeń tym wirusem. Zapowiedzi ziściły się (co zdumiewające?!), zaskakując te służby które wcześniej taki zwrot akcji zapowiadały… W tej chwili po miesięcznym prawie chaosie w zaleceniach , zakazach i nakazach wyłania się właśnie względnie spójny i w miarę długo obowiązujący zbiór zaleceń epidemiologicznych. Pozwala to przygotować odpowiednie procedury umożliwiające przygotowanie dla Was nowych koncepcji Terenowych Gier LaserTag, stoimy bowiem przy zdaniu że w tak trudnych i niepewnych czasach bardzo ważnym elementem zdrowia ( nie tylko fizycznego ) organizmu jest odpowiednia dawka ruchu na świeżym powietrzu.

Niebawem więcej informacji! I zaproszeń do wspólnego działania!

Operacja „Rozmrażanie”

W związku ze zmianami w dziedzinie „obostrzeń epidemiologicznych” wracamy do gry! W najbliższym czasie rozpoczynamy działania operacyjne o czym informować będą stosowne wpisy, zapowiadające konkretne akcje terenowe. Mając jednak na uwadze wskazówki m.in. Ministerstwa Zdrowia RP przygotowaliśmy się do działania w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko związane z przenoszeniem „wiadomego wirusa” w czasie prowadzonych przez nas działań w terenie.

Informacje w tej sprawie znajdziecie w poniższym filmie:

LaserTag SpecOdcinek – Bezpieczeństwo w czasach wirusa

LaserTag a „epidemia”

Od marca 2020 w związku z zaleceniami władz, załoga Alloutdoor.pl Terenowe Gry LaserTag wstrzymała działania operacyjne. Obecnie mając na uwadze nadciąganie mitycznego 3 etapu rozmrażania gospodarki RP, przygotowujemy wznowienie działań.

Alloutddor.pl  a "epidemia|"
Centrala przygotowuje instrukcje na czas „epidemii”

Szczegółowe instrukcje „na czas zagrożenia epidemią” są w trakcie testowania i wdrażania. Będziemy informować na bieżąco.

W międzyczasie powstaje seria filmów instruktażowych: „LaserTag w trudnych czasach” do oglądania których to filmów Centrala serdecznie zaprasza:

#zachowaćgotowość! #czekaćnainformacje

Do zobaczenia wkrótce w terenie!

28 Finał WOŚP – SP34

Jutro od południa dostępni będziemy jak co roku (od kilku lat) w piwnicach Szkoły Podstawowej nr 34 na osiedlu Bolesława Śmiałego 107… Dla najmłodszych przewidzieliśmy szybkie gry LaserTag.

WOŚP 2020 Alloutdoor.pl
WOŚP 2020

Serdecznie zapraszamy też na licytacje gdzie, między innymi, można będzie wylicytować karnety na zorganizowanie własnej gry LaserTag za połowę regularnej stawki.

Awaria 2019/20

Awaria techniczna serwera (Centrala nieubłaganie jest na tropie winnych i przykładnie ich ukarze za niedopatrzenia, błędy, wypaczenia itp.) spowodowała częściową utratę zamieszczonych materiałów – niestety najprawdopodobniej przepadły  materiały z 2019roku.

Pracujemy nad odtworzeniem historii, jednocześnie i równolegle z nowymi projektami.

Czytaj dalej

LaserTag – Dzień Dziecka 2019

Czy LaserTag pasuje do Dnia Dziecka????  No baaaa!!!….

1 czerwca 2019… Dzień Dziecka

Centrala, z okazji Dnia Dziecka… proponuje tradycyjne Małe Manewry, jako kontynuację starej dobrej świeckiej tradycji.

Szczegóły:

  • czas – 11.00 – 15.00 LT (ok. 30 minutowe rundy )
  • lokalizacja: dawna strzelnica przy ul Chemicznej
  • wpisowe 80pln/osoba / młodzież do lat 15 40pln/osobnik/czka

Chętnych zapraszamy do kontaktu: 725015101 lub mailem alloutdoor@wp.pl

Zima 2018

Za nami bardzo aktywnie spędzone Ferie Zimowe 2018,  działaliśmy pod dachem i na świeżym mroźnym powietrzu , w górach i na wielkopolskich nizinach, zainteresowanych odsyłamy do nowych galerii.

Pomysłów na najbliższe działania nie brakuje. Śledźcie stronę wkrótce pojawi się więcej szczegółowych informacji na temat naszych nowych bieżących działań.

Do udziału w następnych spotkaniach wszystkich Was serdecznie zapraszam!

Wakacyjna Propozycja LaserTag

Jesteście na wakacjach gdzieś w Polsce? Nad morzem, w górach, nad jeziorem albo w lesie?

Macie ochotę przeżyć grę komputerową „na żywca”? Oto oferta dla Was!

Wszelkie namiary informacyjne znajdziecie poniżej:

jeśli wypoczywacie grupowo i zorganizowanie daj ten namiar instruktorom lub opiekunom!

serdecznie zapraszamy do gry w LaserTag!!! Dojedziemy na wskazane miejsce ze sprzętem gotowym do akcji nawet dla 40 osób jednocześnie w grze!