Pebble Island Raid – Laser Tag – zmiana daty akcji

Z uwagi na zamówienie klienta akcja Pebble Island zostaje przeniesiona na inny powakacyjny termin. Info będzie pojawiać się sukcesywnie

Sierżant w półmroku jeszcze raz obejrzał mapę, westchnął, poskładał ją starannie i schował do kieszeni… Plan jest dobry a zresztą już nie bardzo jest jak wprowadzać zmiany.. za kilka minut pojawi się zielone światło i cały zespół będzie się desantować. Rozejrzał się w półmroku luku transportowego śmigłowca, same znajome twarze, godziny wspólnych treningów za nimi… Chłopaki nie zawiodą, dadzą z siebie wszystko….

Schemat ataku na lotnisko Pebble Isl. 14-15maj 1982

Schemat ataku na lotnisko Pebble Isl. 14-15maj 1982 – źródło www.zona-militar.com

Rozkaz jest prosty zlikwidować lotnisko i pozyskać w miarę możliwości materiały wywiadowcze,

Kolejność i rodzaj wykonanych zadań ustalą samodzielnie na miejscu akcji, w zależności od rozwoju akcji.

 

Zielone światło… czas działać!

 

Na motywach historycznego rajdu SAS na wyspę Pebble (14-15maja 1982) na Falklandach luźny scenariusz o charakterze MilSim.

Czytaj dalej

SDS – Sobotnie Działania Spontaniczne 14 marca 2015 – zmiana godziny startu na 20.00 LT

Działamy szybko i dynamicznie, ciąg kilku scenariuszy czasowych rozgrywanych w sobotę. Działamy w nocy. Siły główne z przyczyn niezależnych zmieniły termin wejścia do akcji na godzinę 20.00 LT, reszta danych bez zmian – gramy do utraty sił.

Alloutdoor - SDS 14 marca 2015

  • bardzo urozmaicony teren okolic Kórnika, pagórkowaty obszar leśny, teren zurbanizowany,
  • zaczynamy o 20.00
  • wejście 50pln / osoba – płatne gotówką na miejscu – w cenie sprzęt LaserTag na czas akcji,

ZAPRASZAM!

STALKER – Gorączka złota 21 marca 2015

W Zonie gruchnęła wieść o górze fantów która czeka na znalazcę… Potwierdzało by to jednak nadspodziewanie dużą aktywność wojska od mniej więcej tygodnia… „zielone ludziki” aktywnie bowiem buszowały w tej części ZONY, a takiej ich aktywności jaka jest obecnie najstarsi Stalkerzy nie pamiętali…. Oczywiście mówimy o dniu… wieczorem wojskowi swoim obyczajem barykadowali się w swoich umocnionych punktach kontrolnych i na każdy dźwięk jaki do nich dotarł wystrzeliwali masę amunicji w kierunku z jakiego nadszedł – Szpytonow uśmiechnął się na wspomnienie ulubionej zabawy Stalkerów „w napędzanie adrenaliny wojskowym”…

Alloutdoor 21 marca - Stalker 2

Alloutdoor 21 marca – Stalker 2

Czytaj dalej