O firmie

Od dzieciaka nie mogłem usiedzieć na miejscu,   książki podróżnicze i przygodowe utrwaliły tylko ten stan. Później nastało harcerstwo i obozy burzliwie rozwijających się w latach 90-ych „szkół przetrwania”, uczestniczenie w  obozach prowadzonych przez znanych i działających nadal ludzi jak mjr Kups. Na bazie tych wszystkich doświadczeń założyłem firmę Alloutdoor.pl na stronie której właśnie się znajdujesz.

Alloutdoor.pl to firma, która powstanie zawdzięcza mojej pasji, chęci działania i burzy pomysłów, nieustannie mi towarzyszących. Pomysły te, scenariusze gier czy rajdy, które uda mi się doprowadzić do fazy umożliwiającej ich realizację,  znajdziesz pośród propozycji na stronie.

Do uczestniczenia w tych projektach chciałbym Ciebie i Twoich znajomych  zaprosić. Poszukaj na stronie,  z pewnością znajdziesz coś, co wyda Ci się interesujące.

Imprezy cieszące się największym zainteresowaniem będą pojawiały się cyklicznie, oczywiście będę je usprawniał, także w oparciu o sugestie uczestników – jeśli na którejś z nich byłeś i uważasz, że powinienem coś  ulepszyć, dodać bądź zmienić pisz, zobaczymy co da się zrobić w tej materii.

Większa część rozgrywek organizowana będzie w Poznaniu i jego bezpośrednich okolicach, jeśli chcesz pograć gdzieś dalej daj znać, jesteśmy mobilni przyjedziemy i przeprowadzimy dla Ciebie grę.

Nowością jaką w połowie stycznia 2015 wprowadziłem do oferty jest system wspomagający prowadzenie i realizm wojennych gier terenowych, znany szerzej pod nazwą LASERTAG. Szczegóły tej oferty znajdziesz w odpowiednich zakładkach na stronie. Moje doświadczenia z tym systemem wypadły bardzo zadowalająco, jestem przekonany, że dasz się na mówić na zweryfikowanie tej opinii w praktyce.

Zapraszam serdecznie

jestem w pracy

Łukasz Majcher – RZUFIK – kierownik zamieszania, kajakuje i biega, lubi MilSimy (Military Simulation ) i wszelkiej maści gry wojenne, nie lubi siedzieć w miejscu. Wszystkie trasy, przeszkody, wyposażenie, gadżety  i warianty scenariuszy sprawdza osobiście.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *