Jak zagrać w LaserTag

Gry LaserTag organizujemy w formie spotkań nie tylko weekendowych. Właściwie każdy dzień i każda jego pora jest dobra na grę w LaserTag, ponadto z uwagi na właściwości sprzętu i specyfikę gry przeprowadzić rozgrywkę można niemal w dowolnym miejscu na mapie. Jeśli masz ochotę zorganizować grę dla swoich znajomych, urodziny dla dziecka lub grę na ”wieczór kawalerski/panieński” – pisz lub dzwoń:

mail:alloutdoor@wp.pl

telefon: 725015101

Masz ochotę dołączyć sam lub ze znajomymi prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – zarys informacji o przeprowadzanych przez nas akcjach znajdziesz na stronie głównej.

Uwaga, czasami na skutek sugestii graczy zmieniamy czas i miejsce akcji w stosunku do ogłoszonych na stronie, wcześniejszy kontakt ułatwi Wam dołączenie do gry we właściwym miejscu i czasie.

Z przyczyn geograficznych większą część działań przeprowadzamy w Poznaniu i okolicach. Jeśli chciałbyś pograć gdzieś gdzieś dalej skontaktuj się.

Organizatorem gier i spotkań LaserTag jest:

Alloutdoor.pl Łukasz Majcher

ul. Mickiewicza 47

62-040 Puszczykowo

NIP: 781-160-53-73

konto: 81 1950 0001 2006 0850 2368 0002   IdeaBank

NOWOŚĆ!!!!

Materiały wideo pokazujące: nasz sprzęt, możliwości i sposoby działania, serdecznie zapraszam! Warto subskrybować! Materiałów będzie przybywać!

2 uwagi do wpisu “Jak zagrać w LaserTag

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *