Cennik usług LASERTAG

Aktualny cennik indywidualnego wynajmu sprzętu LASERTAG od firmy Alloutdoor.pl Łukasz Majcher

Podstawowe pojęcia (ważne wraz z cennikiem wypożyczania sprzętu do LaserTag) :

 1. Czas trwania tury gry to 1h (nie wliczając przeszkolenia w obsłudze), wliczając czas potrzebny na wydanie oraz zdanie ekwipunku należącego do Alloutdoor.pl, po przekroczeniu czasu oznaczonego doliczane są koszty dodatkowe, liczone za każde rozpoczęte 30 min, proporcjonalnie do stawki ustalonej. Przedłużenie czasu gry możliwe jest w sytuacji, kiedy następny termin rozgrywki nie jest zarezerwowany przez innych chętnych.
 2. Komplet LASERTAG oznacza 1szt. broni wraz z przypisanymi jej czujnikami rejestrującymi trafienia, wypożyczony na 1 turę
 3. Dni robocze to od poniedziałku do piątku włącznie, weekend to sobota i niedziela.
 4. Dni świąteczne i ustawowo wolne – ustalenia indywidualne z wyprzedzeniem 14-dniowym
 5. Możliwość płatności gotówką na miejscu działania (podane wraz z datą akcji na stronie lub w mailach ustalających szczegóły z zamawiającym) lub wraz z rezerwacją przelewem na konto (zaliczka rezerwacji to 30 % spodziewanej wartości rezerwacji) Alloutdoor.pl  –  w tytule proszę podać na kogo rezerwacja, data i ilość rezerwowanych kompletów.
 6. Telefoniczny kontakt przed akcją ułatwi spotkanie w terenie. Prosimy o kontakt pod nr tel. +48725015101
 7. Jeśli masz grupę znajomych/przyjaciół z którymi chciałbyś podziałać w określonym miejscu daj znać telefonicznie lub mailem: alloutdoor@wp.pl , wszystko jest do uzgodnienia, wyceny i logistycznie do opanowania.
 8. W cenie wynajmu zawarta jest tez obsługa całej gry, osobno liczony jest dojazd na miejsce akcji (jeśli taka kategoria płatności występuje). Koszt dojazdu to 3pln/km, drogę dojazdu liczymy jako trasę optymalną wg. targeo.pl od Poznania do miejsca (obiektu lub miejscowości) docelowego. Dojazd 100km kosztuje 300pln. Przykładowo do ceny gry np. w Koninie należy doliczyć 107kmx3pln tj. 321pln.
 9. Teren obejmujący Poznań, Murowana Goślinę, Suchy Las, Mosinę i Kórnik jest obszarem gdzie koszt dojazdu na miejsce akcji wliczone jest w cenę podstawową naszych usług.

Cennik od osoby:

 • 1h dla 1 osoby to 40pln ( zatem np. 15 osób na 1h to 600pln)
 • 2h dla 1 osoby to 70pln (zatem np. 11 osób na 2h to 770pln)
 • 3h dla 1 osoby to 90pln (zatem np. 12 osób na 3h to 1080pln)
 • 4h dla 1 osoby to 110pln (zatem np. 10 osób na 4h to 1100pln)

UWAGA! każda 5-ta godzina na osobę gratis  „od firmy”!

Cennik Dla Grup Zorganizowanych:

Alloutdoor.pl proponuje wynajem sprzętu wraz z obsługą „na cały dzień” [„cały dzień” to 9 następujących po sobie godzin w jednej lokalizacji i minimalne zamówienie 24 szt LaserTagów. Koszt takiej operacji to 130pln od szt LaserTaga (cała reszta elektroniki użyta w grze wliczona jest w tę cenę)

Przy zamówieniu powyżej 40 szt LaserTagów na cały dzień logistyka na terenie Polski wliczona jest w cen usługi

Zamówienia indywidualne  specjalne – w postaci  np.  scenariuszy dedykowanych wyceniamy indywidualnie na podstawie przedstawionych zarysów koncepcji.

Cennik obowiązuje do końca  2020r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *