Cennik usług LASERTAG

Aktualny cennik indywidualnego wynajmu sprzętu LASERTAG od firmy Alloutdoor.pl Łukasz Majcher

Podstawowe pojęcia (ważne wraz z cennikiem wypożyczania sprzętu do LaserTag) :

  1. Czas trwania tury gry to 1h (nie wliczając przeszkolenia w obsłudze), wliczając czas potrzebny na wydanie oraz zdanie ekwipunku należącego do Alloutdoor.pl, po przekroczeniu czasu oznaczonego doliczane są koszty dodatkowe, liczone za każde rozpoczęte 30 min, proporcjonalnie do stawki ustalonej. Przedłużenie czasu gry możliwe jest w sytuacji, kiedy następny termin rozgrywki nie jest zarezerwowany przez innych chętnych.
  2. Komplet LASERTAG oznacza 1szt. broni wraz z przypisanymi jej czujnikami rejestrującymi trafienia, wypożyczony na 1 turę
  3. Dni robocze to od poniedziałku do piątku włącznie, weekend to sobota i niedziela.
  4. Dni świąteczne i ustawowo wolne – ustalenia indywidualne z wyprzedzeniem 14-dniowym
  5. Możliwość płatności gotówką na miejscu działania (podane wraz z datą akcji na stronie lub w mailach ustalających szczegóły z zamawiającym) lub wraz z rezerwacją przelewem na konto (zaliczka rezerwacji to 30 % wartości rezerwacji) Alloutdoor.pl  –  w tytule proszę podać na kogo rezerwacja, data i ilość rezerwowanych kompletów.
  6. Wypożyczane są najpierw AK12, a po wyczerpaniu zapasów repliki broni oryginalnej.
  7. Telefoniczny kontakt przed akcją ułatwi spotkanie w terenie. Prosimy o kontakt pod nr tel. +48725015101
  8. Jeśli masz grupę znajomych z którymi chciałbyś podziałać w określonym miejscu daj znać telefonicznie lub mailem: alloutdoor@wp.pl , wszystko jest do uzgodnienia, wyceny i logistycznie do opanowania.
  9. W cenie wynajmu zawarta jest tez obsługa całej gry, osobno liczony jest dojazd na miejsce akcji (jeśli taka kategoria płatności występuje)
  10. Teren obejmujący Poznań, Murowana Goślinę, Suchy Las, Mosinę i Kórnik jest obszarem gdzie koszt dojazdu na miejsce akcji wliczone jest w cenę podstawową naszych usług.

Ceny wypożyczenia sprzętu wraz z propozycjami zestawów sprzętu LaserTag:

Alloutdoor cennik 2017

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *