Współpracujemy

Jeśli szukasz wspaniałego miejsca do aktywnego wypoczynku, to mamy ważną informację. Jest takie miejsce całkiem niedaleko Poznania, a jednocześnie już praktycznie w głuszy leśnej. Dodatkowo okolica wręcz wymarzona do dużych i małych akcji z udziałem LaserTag: bardzo urozmaicona rzeźba terenu, las w promieniu kilku kilometrów no i sama osada w której rozpocząć i skończyć możemy zaplanowane dla Was manewry LaserTag. Serdecznie zapraszamy na LaserTag w Osadzie Agroturystycznej w Bębnikącie na zachodnim skraju Puszczy Noteckiej (raptem niecałe 30km od Poznania). Pierwsze migawki z akcji LaserTag w Bębnikącie już w galerii!

W latach 2015-16 współpracowaliśmy ze znakomitym organizatorem wypoczynku dla młodzieży firmą SobeckiTravel opracowując i przeprowadzając gry terenowe na obozach o tematyczne militarno-survivalowej tegoż organizatora.

Alloutdoor.pl - przykładowe zajęcia w terenie

Jeśli potrzebujesz kompleksowego przygotowania imprezy plenerowej dla firmy polecamy Adventure Planet z Poznania. Organizujemy dla Nich LaserTagową część zajęć plenerowych odbywających się „gdzieś w Polsce”.

Alloutdoor.pl - przykładowe zajęcia w terenie

Sklep ze sprzętem wojskowym CAMOUFLAGE w Poznaniu – tam zaopatrujemy się w potrzebny sprzęt wojskowy, fachowa porada i możliwość składania zamówień specjalnych –  polecamy!

Alloutdoor.pl - przykładowe zajęcia w terenie

Akcesoria z wojskowych magazynów w doskonałym stanie i w dobrych cenach ( można pytać o nawet bardzo nietypowe wyposażenie ) znajdziecie także w sklepie Bastion69.

Wsparcie medyczne, zarówno szkoleniowe jak i asysty przy imprezach tego wymagających zapewnia nam  Para-Med Group z Poznania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.