Współpracujemy

Jeśli szukasz wspaniałego miejsca do aktywnego wypoczynku, to mamy ważną informację. Jest takie miejsce całkiem niedaleko Poznania, a jednocześnie już praktycznie w głuszy leśnej. Dodatkowo okolica wręcz wymarzona do dużych i małych akcji z udziałem LaserTag: bardzo urozmaicona rzeźba terenu, las w promieniu kilku kilometrów no i sama osada w której rozpocząć i skończyć możemy zaplanowane dla Was manewry LaserTag. Serdecznie zapraszamy na LaserTag w Osadzie Agroturystycznej w Bębnikącie na zachodnim skraju Puszczy Noteckiej (raptem niecałe 30km od Poznania). Pierwsze migawki z akcji LaserTag w Bębnikącie już w galerii!

 

W latach 2015-16 współpracowaliśmy ze znakomitym organizatorem wypoczynku dla młodzieży firmą SobeckiTravel opracowując i przeprowadzając gry terenowe na obozach o tematyczne militarno-survivalowej tegoż organizatora.

Alloutdoor.pl - przykładowe zajęcia w terenie

Jeśli potrzebujesz kompleksowego przygotowania imprezy plenerowej dla firmy polecamy Poznańską Grupę Eventową. Organizujemy dla Nich LaserTagową część zajęć plenerowych.

Alloutdoor.pl - przykładowe zajęcia w terenie

 

Sklep ze sprzętem wojskowym CAMOUFLAGE w Poznaniu – tam zaopatrujemy się w potrzebny sprzęt wojskowy, fachowa porada i możliwość składania zamówień specjalnych –  polecamy!

Alloutdoor.pl - przykładowe zajęcia w terenie

Akcesoria z wojskowych magazynów w doskonałym stanie i w dobrych cenach ( można pytać o nawet bardzo nietypowe wyposażenie ) znajdziecie także w sklepie Bastion69.

 

Wsparcie medyczne, zarówno szkoleniowe jak i asysty przy imprezach tego wymagających zapewnia nam  Para-Med Group z Poznania.

 

Black-Fox Survival – szkolenia z zakresu bytowania , pozyskiwania wody , budowy schronień improwizowanych i nawigacji –  wszystko to co mieści się w pojęciu SURVIVAL.

 

Przeprowadzimy część terenowo-przygodową imprezy dziecięcej przygotowanej w działającej przy Muzeum Arkadego Fiedlera kawiarence Mipetraka.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *