0 items - 0.00 zł 0

Kilka słów o nas

kim jesteśmy?

Alloutdoor.pl

„Alloutdoor.pl to firma, która powstanie zawdzięcza mojej pasji, chęci działania i burzy pomysłów, nieustannie mi towarzyszących. Pomysły te, scenariusze gier czy rajdy, które uda mi się doprowadzić do fazy umożliwiającej ich realizację, znajdziesz pośród propozycji na stronie.

Do uczestniczenia w tych projektach chciałbym Ciebie i Twoich znajomych zaprosić. Poszukaj na stronie, z pewnością znajdziesz coś, co wyda Ci się interesujące.
Imprezy cieszące się największym zainteresowaniem będą pojawiały się cyklicznie, oczywiście będę je usprawniał, także w oparciu o sugestie uczestników – jeśli na którejś z nich byłeś i uważasz, że powinienem coś ulepszyć, dodać bądź zmienić pisz, zobaczymy co da się zrobić w tej materii.
Większa część rozgrywek organizowana będzie w Poznaniu i jego bezpośrednich okolicach, jeśli chcesz pograć gdzieś dalej daj znać, jesteśmy mobilni przyjedziemy i przeprowadzimy dla Ciebie grę.

Nowością jaką w połowie stycznia 2015 wprowadziłem do oferty jest system wspomagający prowadzenie i realizm wojennych gier terenowych, znany szerzej pod nazwą LASERTAG. Szczegóły tej oferty znajdziesz w odpowiednich zakładkach na stronie. Moje doświadczenia z tym systemem wypadły bardzo zadowalająco, jestem przekonany, że dasz się na mówić na zweryfikowanie tej opinii w praktyce.

our club

An exciting, fun and safe experience

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie w Terenowych Grach LaserTag zdobywamy od 2014 roku

ekwipunek

Eventy

strategia

RYWALIZACJA

Gry Otwarte i Scenariusze na zamówienie

celność

nagrody

taktyka

opinie

CO SĄDZA NASI GRACZE?

Polecam. Super zabawa. No i pełen profesjonalizm ze strony organizatora.

Tomasz Fietz

Tomasz Fietz

Organizacja wypadów firmowych z ekipą Alloutdoor.pl to największa przyjemność, pracownicy zadowoleni oraz atrakcyjna cena!

Michał Korol

Michał Korol

Pierwszy mecz… Rewelacja… Dziękuje wraz żoną

Dominik Mrukowicz

Dominik Mrukowicz

LaserTag

Nasza historia

2014

Wrzesną jesienią pada pomysł organizowania szeroko rozumianych “gier wojennych”… Najlepiej tak zorganizowanych by dało się grać:
– praktycznie wszędzie
– w mieszanych grupach wiekowych
– bez trwałych śladów w terenie
– z minimalnym ryzykiem urazowym dla grających
Pomysł nabrał realnego kształtu pod koniec kwietnia 2014 roku

2017

Potrzebujesz akcji dla 40 osób w grze? Na mazurach albo w górach? Masz może własny pomysł na rozgrywkę?
W ten sposób zaczęły się wyjazdy na terenie całego kraju… Bardzo często spotykałem się z pytaniami, czy to nie problem dla mnie dojechać do danej miejscowości.
Nie jest to żaden problem, obecnie pokonujemy nawet 40 tyś km rocznie.

2021

Pewnego dnia zobaczyłem film wojenny… jego scenariusz był naprawdę świetny. Po kilku dniach myślenia, zapisanych kartkach udało się zbudować “małą” wojne z wykorzystaniem pirotechniki oraz samochodów zabytkowych. Chcesz sprawdzić się czy jesteś prawdziwym komandosem?